Хостинг для сайтів бюджетних організацій України

Хостинг для бюджетних організацій УкраїниТарифні плани:

Корпоративний - кредитна форма оплати (Corporate)

Цей тарифний план спеціально створений для бюджетних організацій України. Передбачена кредитна форма оплати з видачею актів виконаних робіт.

Ви отримаєте власну адмін панель для комфортного управління Вашим сайтом, дисковий простір до 5 гб, достатню для нормального функціонування всіх Ваших інформаційних ресурсів.

Якщо у Вас немає системного адміністратора, рекомендуємо скористатися нашими додатковими послугами.


Додаткові послуги:

Адміністрування ресурсів

Проблема більшості бюджетних організацій - відсутність в штатному розкладі не тільки системного адміністратора, а й просто людини, яка досить професійно розбирається в сайтобудуванні та вебтехнологіях. І навіть коли людина така є, в його посадові обов'язки, як правило, не входить рутинна робота з підтримки сайту в робочому стані. А це загрожує тим, що в один чудовий момент щось зламається, і відновлювати це буде проблематично.

Ми пропонуємо делегувати адміністрування Ваших технічних ресурсів нам, і Вам не доведеться шукати фахівця або витрачати свій час на такі рутинні роботи, як своєчасне резервне копіювання, оновлення ядра сайту і його модулів.

Розміщення матеріалів замовника на сайті

Багато бюджетних організацій відчувають труднощі при публікації матеріалів на своїх сайтах. Це пов'язано з тим, що розміщення інформації на веб-сторінках вимагає дещо інших навичок, ніж робота з традиційними офісними документами. Різноманітність форматів вихідних матеріалів, робота з гіперпосиланнями і цілий ряд специфічних вимог призводить до помилок, що негативно впливає на імідж і репутацію Вашої організації.

Ми пропонуємо додаткову послугу - публікацію нами Ваших інформаційних матеріалів на Вашому сайті.

Ви надсилаєте свої матеріали, ми їх розміщуємо на Вашому сайті, попередньо узгодивши з Вами необхідні деталі. Без помилок і прикрих казусів. І з Вашою репутацією все гаразд.