Хостинг для приватних осіб

Хостинг для частных лиц

Тарифні плани:

CMS, Optimal і Pro - передоплата

CMS, Optimal і Pro - призначені для розгортання сайтів на базі будь-яких систем управління контентом і відрізняються кількістю дозволених доменів другого рівня, піддоменів і баз даних.

PHP memory limit у всіх тарифах 256 мб. PHP5.2 - 5.6, PHP7.

Адміністрування ресурсів

Якщо немає свого власного системного адміністратора, а основна професія далека від проблем з підтримкою сайту в робочому стані, для всіх тарифних планів пропонується послуга адміністрування ваших технічних ресурсів.

Для Вас така послуга окупиться вже хоча б тим, що Ви можете повністю зосередитися на Вашій основній діяльності, не заморочуючись резервним копіюванням, оновленнями ядра сайту і його модулів.

Публікація матеріалів замовника

Ще одна додаткова послуга, що дозволяє повністю звільнити Вас від рутинних операцій при публікації матеріалів на своїх сайтах.

Для багатьох людей публікація матеріалів на сайті викликає деякі труднощі, пов'язані з тим, що розміщення інформації на веб-сторінках вимагає дещо інших навичок, ніж робота з традиційними офісними документами. Різноманітність форматів вихідних матеріалів, робота з гіперпосиланнями і цілий ряд специфічних вимог призводить до помилок, що негативно впливає на імідж і, в кінцевому підсумку, на Вашу репутацію.

Ми пропонуємо додаткову послугу - публікацію нами Ваших інформаційних матеріалів на Вашому сайті.

Ви надсилаєте свої матеріали, ми їх розміщуємо на Вашому сайті, попередньо узгодивши з Вами необхідні деталі. Без помилок і прикрих казусів. І з Вашою репутацією все гаразд.