Хостинг Український

Веб-студія "Бізнес Онлайн" фізично розташована на території України, і наші основні клієнти - це бюджетні організації України, такі як школи, коледжі і т. п., приватні особи, підприємці, а також госпрозрахункові підприємства будь-якої форми власності. Тому ми для надання своїх послуг пропонуємо хостинг Український, який забезпечує високі показники швидкості та надійності, та можливість особистих контактів для вирішення поточних питань.

У своїй роботі особливу увагу ми приділяємо правильному документообігу, своєчасному наданню актів виконаних робіт та виконанню договірних зобов'язань.

Веб-студія "Бізнес Онлайн" - це зручний, надійний, якісний професійний хостинг.

На відміну від більшості інших суб'єктів, що надають послуги хостингу, ми надаємо весь необхідний пакет документів для бухгалтерського обліку як бюджетних, так і госпрозрахункових підприємств.

Працювати легко. Параметри хостингу практично нічим не обмежені і сумісні з будь-якими популярними скриптами. Зокрема, наша веб-студія робить сайти на CMS Drupal, які чудово себе почувають на нашому хостингу.

Для того, щоб почати працювати, потрібно вибрати відповідний тарифний план та оплатити послуги за допомогою Біллінг-панелі, після чого Ви отримаєте доступ до зручної панелі управління хостингом.

Для відправки повідомлення адміністратору сайту "Бізнес Онлайн" використовуйте контактну форму сайту, і ми з Вами обов'язково зв'яжемося.