Сайти для бюджетних організацій України

Сайты для бюджетных организаций Украины

Кожна поважаюча себе організація реалізує свій бізнес не тільки на земних просторах, але і на просторах Всесвітньої Павутини, в миру званої просто "Інтернет". І просувати свої товари та послуги допомагає сайт.

Бюджетні організації не виняток. Все більше користувачів комп'ютерів шукають інформацію про послуги бюджетних організацій в мережі Інтернет. І все більша кількість бюджетних організацій борознять простори світової павутини в пошуках фірм, що працюють з бюджетом.

Не кожна веб-студія готова співпрацювати з бюджетними організаціями. Найголовніша причина - виконання всіх вимог Держказначейства України з оформлення пакету документів. Перешкодою стає вимога проведення оплати після підписання акту виконаних робіт (так звана кредитна форма оплати).

Основною спеціалізацією Веб-студії "Бізнес Онлайн" є надання послуг хостингу і створення сайтів для бюджетних організацій України. Ми надаємо повний пакет документів як для проведення тендерних процедур закупівлі послуг, так і подальше надання актів виконаних робіт.

Використання при виготовленні сайту CMS дозволяє легко масштабувати Ваш сайт в залежності від Ваших вимог в будь-який час, не вдаючись при цьому до повної переробцки сайту, на відміну від інших, одноразових сайтів. А також це дозволяє Вашим співробітникам легко розміщувати будь-які матеріали на сайті, не маючи спеціальних навичок. Якщо все ж у Вас виникнуть труднощі з публікаціями, - ми прийдемо до Вас на допомогу. Спеціально для цього передбачена послуга "Розміщення матеріалів замовника".

Для безперебійної роботи Вашого сайту необхідно періодично проводити оновлення ядра сайту і модулів, резервування баз даних. Ми передбачили можливість делегувати адміністрування Ваших технічних ресурсів нам, і Вам не доведеться шукати фахівця або витрачати свій час на такі рутинні роботи. Підключайте додаткову послугу "Адміністрування технічних ресурсів замовника".

Також ми надаємо для бюджетних організацій послуги розміщення сайтів в мережі Інтернет - послуги хостингу. Спеціальний тарифний план для бюджетних організацій "Бюджет" передбачає щомісячну кредитну форму оплати, тобто після підписання акту виконаних робіт. Відповідно до вимог Держказначейства акти Ви отримаєте не пізніше 25-го числа поточного місяця.

Для оформлення замовлення телефонуйте нам, пишіть, скориставшись формою зворотного зв'язку або інформацією, розміщеною на сторінці "Контакти".