Захист персональних даних

Угода на збір і обробку персональних даних

1. Замовник дає свою згоду Виконавцю послуги Веб-студії «Бізнес-онлайн» в особі ФОП Шевготи С. А. на обробку його персональних даних (в тому числі: збір, зберігання, систематизацію, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування).

2. Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є виконання умов даного договору і отримання Замовником послуг, що надаються Виконавцем.

3. Виконавець зобов'язується обробляти персональні дані Замовника в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

4. Замовник погоджується з тим, що Виконавець має право знеособлювати його персональні дані в цілях передачі (в тому числі транскордонної) іншим суб'єктам ринку реєстрації доменних імен.

5. Замовник погоджується з тим, що Виконавець має право передати його дані іншим суб'єктам ринку реєстрації доменних імен в НЕ знеособленому вигляді.

6. Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснений шляхом направлення Замовником відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу Виконавця. При цьому Замовник згоден з тим, що такий відгук може спричинити такі наслідки:

- Відмова з боку Виконавця в наданні послуг в наслідок неможливості їх виконання без зазначених даних;

- Видалення доменного імені, у разі неможливості його супроводу без наявності у Виконавця таких даних.

7. Замовник справжнім згодою доручає Виконавцю як Реєстратора опублікувати свої персональні дані в базах даних відповідних сервісів у відкритому доступі в Інтернет, необхідних для роботи сервісів, служб, доменів.

8. Замовник погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані іншій Реєстратора або Адміністратору публічного домену, в разі, якщо виконувана операція вимагає ідентифікації Замовника як власника доменного імені. Права Замовника по відношенню до його персональних даних визначені в ст.8 Закону України "Про захист персональних даних".

9. Крім цього, укладенням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних»; про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Веб-студії «Бізнес-онлайн» в особі ФОП Шевготи С. А. з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Виконавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних (наприклад, при реєстрації доменного імені). Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.